Latvijas Republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pārdevējs nodrošina preču piegādi 1-3 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Kā iegādāties?

Preces iespējams iegādāties, noformējot pasūtījumu interneta veikalā. Preces apraksta lapā spiediet pogu ”ielikt grozā” un dodieties uz pirkumu grozu, lai noformētu pasūtījumu. Pirkumu grozā izvēlieties apmaksas variantu, un piegādes variantu (ja izmantojat pakomāta piegādi, izvēlieties arī sev vistuvāk esošo pakomātu, kurā izņemsiet pasūtījumu). Pie pasūtījuma ir iespēja izmantot atlaižu kupona kodu, ja tāds ir spēkā un tas ir zināms Pircējam, kurš veic pasūtījumu. Atlaižu kupona kods ir Pircējam piešķirta atlaide apmaksas brīdī, kam ir noteikta vērtība. Tos var iegūt, ja ir organizētas atlaides un par to ir paziņots kādās no www.cindywanderlust.com mārketinga aktivitātēs. Atlaižu kupona kodu ievada tam paredzētājā vietā pasūtījuma noformēšanas brīdī un tas ir spēkā tikai tad, ja kods ir ievadīts, tas ir apstiprināts un tam nav beidzies derīguma termiņš.

Pirkšanas nosacījumi

1. Tā kā SIA CINDY MEDIA piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

2. SIA CINDY MEDIA visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli (PVN) 21% apmērā. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

3. Interneta veikalā izvietotajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs. Norādītā preces cena ir spēkā pasūtījuma izdarīšanas brīdī.

4. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu.

5. Pasūtot preci varat izņemt paši mūsu norādītajā adresē, izņemt preci kādā no norādītajiem pakomātiem. Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots individuāli ar katru klientu.

6. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

7. Ja esat pārdomājis un nolēmis atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 “Noteikumi par distances līgumu” (MK Noteikumi Nr. 207) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

8. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. “Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).

9. Piekrītot šiem noteikumiem, jūs piekrītat, ka SIA CINDY MEDIA veic iesniegto datu apstrādi. Iesniegtie dati ir nepieciešami, lai mēs varētu veikt preču piegādi, izrakstīt preču pavadzīmi, noformēt pirkuma dokumentus. Datu apstrāde tiek veikta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu.