PAR “IZAICINĀJUMU”

Instagram platforma ir sasniegusi jau vairāk kā 1M (vienu miljardu) lietotāju visā pasaulē, kas rada “neiespējēmo par iespējamu” un Tu vari radīt pats savu sapņu karjeru viena klikšķa attālumā.

Lai to izdarītu, esmu izveidojusi “Instagram 30 dienu izaicinājuma” online kursa
programmu, kas pa soļiem Tev atklās nepieciešamos rīkus un uzlabojumus Instagram profila izveidošanai, kas ikvienu Tava konta apmeklētāju pārvērtīs par sekotāju.

KURSA PROGRAMMA

30 dienu izaicinājuma kurss norisinās Instagram kopējā DM grupas čatā, kurā katru dienu tiek publicēts viens dienas uzdevums, kuram nav noteikta izpildes termiņa, jo uzdevumus dalībnieki veic sev ērtā vietā un laikā.

Programma ir sadalīta 4 daļās:
1) profila optimizācija: galvenie uzstādījumi = digitālā vizītkarte;
2) satura veidošana: teksts un #tag lietošana & foto, stratēģija un dizains;
3) video tehniku apgūšana: video posti, storiji, live, IGTV, Reel trendi;
4) Instagram biznesam: kā pelnīt & veidot sadarbības, influenceru mārketings.

Visas programmas laikā kopā ar dalībniekiem apmaināmies ar viedokļiem, dažādiem ieteikumiem un viens otram palīdzam novērtēt sasniegtos rezultātus un veiktās izmaiņas. Mēs apgūstam ne tikai nepieciešamās Instagram tehnikas, lai profils tiktu veidots radoši un profesionāli, bet arī veicinām profila aktivitāti, palielinām skatījumu statistiku, piesaistām jaunus sekotājus un kopumā izejam no katra uzliktā komforta rāmja, lai atklātu sevi no jauna un uz ko esam spējīgi platformā, atklājot jaunas spējas teksta un video satura veidošanā.

BONUSS. Paralēli online grupas darbam tiek organizēti iepriekš izziņoti apmācību pasākumi (video zvanu tiešraides visiem grupas dalībniekiem kopā), kas ir papildus iespēja padziļinātāk izveidot izpratni par Instagram tēmām, kā arī pats galvenais – iepazīties ar citiem kursa dalībniekiem, tiekoties gan ar mani, Sindiju, gan arī kādu ekspertu, kas tiek uzaicināts konkrētas tematikas ietvaros. Noslēguma 30. dienā tiek rīkots
izklaides “izlaiduma” pasākums ar kursa galvenajiem sponsoru atbalstu. Kopīgi novērtējam apgūto, kā arī liekam lietā jauniegūtās video, foto satura veidošanas prasmes (pašlaik tikai Zoom online versijā). Saistībā ar ārkārtas stāvokli klātienes pasākumi pašlaik netiek rīkoti, bet hey – mēs tiekamies visi kopā online un apgūsti visu no mājām. 😉

Pēc kursa apgūšanas katrs dalībniekam būs iespēja izmantot grupā iesūtīt informāciju, kas saglabāsies, lai ir iespēja atskatīties uz padarīto un vēlreiz atgriezties pie satura, ja ir nepieciešams veikt atkārtotas izmaiņas vai ieskatīties padomu rokasgrāmatā.

KAM TAS IR NODERĪGI?

“Izaicinājuma” online kurss būs noderīgs visiem, kuri vēlas uzsākt nopietnu Instagram platformas apgūšanu gan personīgā brenda veidošana sava satura radīšanai, gan arī uzņēmuma digitālā mārketinga mērķiem.

Visefektīvāk šīs metodes noderēs tiem, kuri ir gatavi apgūt jaunu informāciju un izmantot visus iespējamos Instagram rīkus, apvienojot to ar savu hobiju vai darbu. Instagram ir lielisks rupors, kas roku rokā saslēdzas ar internetveikalu platformām, personīgajiem emuāriem (blogiem), YouTube, Facebook un arī TikTok. Tu vari būt jau zinošs vai pilnīgs iesācējs. Programma ir detalizēta un plānveidīga, lai 30 dienās mēs spētu efektīvi veikt visas nepieciešamās izmaiņas. Ar Tevi vienmēr ar palīdzīgu padomu un iedvesmu atradīšos Tev līdzās, sūti man savu DM un tiksim galā ar ikvienu “izaicinājumu”, lai Tavu profilu padarītu profesionālāku vai uzlabotu tā trūkumus, ja arī tas nav saistīts ar uzņēmējdarbību.

Sindija Bokāne, @cindywanderlust, IG trenere

INSTAGRAM 30 DIENU IZAICINĀJUMI: #1 - #13, 260+ DALĪBNIEKI, 10+ KLĀTIENES UN 20+ ONLINE ZOOM APMĀCĪBAS