PAR “IZAICINĀJUMU”

Instagram platforma ir sasniegusi jau vairāk kā 2M (divus miljardus) lietotāju visā pasaulē, kas turpina “neiespējēmo padarīt par iespējamu” - radīt pats savu sapņu online karjeru un attīstīt savu Instagram biznesu.

Lai to izdarītu, esmu izveidojusi un atjaunojusi “Instagram 30 dienu izaicinājuma” online kursa programmu, kas pa soļiem Tev atklās nepieciešamos rīkus un uzlabojumus Instagram profila profesionālai izveidošanai, kas palīdzēs piesaistīt Tavu mērķauditoriju un attīstīt online karjeru. ŠEIT sasniegsim IG virsotnes!

KURSA PROGRAMMA

30 dienu izaicinājuma online kurss norisinās kopējā apmācību grupā, kurā katru kursa mācību dienu tiek publicēts dienas uzdevums, to dalībnieki veic sev ērtā invididuālā laikā. Apmācībās dalībnieki tiek motivēti un sniegta palīdzība uzdevumu izpratnē, ko piemērot katra profila individuālajam raksturam.

Programma ir sadalīta 4 galvenajos tematos 4 nedēļu laikā:
1) Tava un biznesa digitālā vizītkarte & satura veidošanas stratēģija;
2) video satura veidošana: pamati filmēšanā, montāžā, apstrādē ar mobilo telefonu
3) IG Reel video veidošana: viss no scenārija līdz video apstrādei un montāžai
4) saturs biznesam: 10 soļu čekliste online biznesa veidošanai ar Instagram

Visas programmas laikā kopā ar dalībniekiem apmaināmies ar viedokļiem, dažādiem ieteikumiem un viens otram palīdzam novērtēt sasniegtos rezultātus un veiktās izmaiņas. Mēs apgūstam ne tikai nepieciešamās Instagram tehnikas, lai profils tiktu veidots radoši un profesionāli, bet arī veicinām profila aktivitāti, palielinām skatījumu statistiku, piesaistām jaunus sekotājus un mācāmies izmantot visus pieejamos Instagram rīkus, kas palīdzēs turpmākam darbam ar Instagram savam biznesam. Neskatoties uz to, vai esi iesācējs vai lietpratējs, idejas un treniņi būs noderīgi patstāvīga satura veidošanai arī turpmāk.

BONUSS. Paralēli online grupas darbam tiek organizēti iepriekš izziņoti apmācību pasākumi (video zvanu tiešraides visiem grupas dalībniekiem kopā), kas ir papildus iespēja padziļinātāk izveidot izpratni par Instagram tēmām, kā arī pats galvenais – iepazīties ar citiem kursa dalībniekiem, tiekoties gan ar mani, Sindiju, gan arī kādu ekspertu, kas tiek uzaicināts konkrētas tematikas ietvaros. Noslēguma 30. dienā tiek rīkots “izlaiduma” pasākums. Kopīgi novērtējam apgūto, kā arī liekam lietā jauniegūtās video, foto satura veidošanas prasmes (aktivitāšu kalendārs tiek izziņots pirms apmācību sākšanās).

Pēc kursa apgūšanas katrs dalībniekam būs iespēja izmantot grupā iesūtīto informāciju un materiālus, kas saglabāsies, lai ir iespēja atskatīties uz padarīto un vēlreiz atgriezties pie apmācību satura, ja ir nepieciešams veikt atkārtotas izmaiņas vai vienkārši smelties iedvesmu idejām.

KURŠ VAR PIEDALĪTIES?

“Izaicinājuma” online kurss būs noderīgs visiem, kuri vēlas uzsākt nopietnu Instagram platformas apgūšanu gan personīgā zīmola veidošanai sava satura radīšanai, gan arī uzņēmuma digitālā mārketinga mērķiem. Aicināti pieteikties arī jaunajiem biznesiem - pašnodarbinātajiem, arī jaunajiem digitālā satura autoriem - blogeriem.

Visefektīvāk šīs metodes noderēs tiem, kuri ir gatavi apgūt jaunu informāciju un izmantot visus iespējamos Instagram rīkus, apvienojot to ar savu hobiju vai darbu. Instagram ir lielisks rupors, kas roku rokā saslēdzas ar internetveikalu platformām, personīgajiem emuāriem (blogiem), YouTube, Facebook un arī TikTok. Tu vari būt jau zinošs vai pilnīgs iesācējs. Programma ir detalizēta un plānveidīga, lai 30 dienās mēs spētu efektīvi veikt visas nepieciešamās izmaiņas. Ar Tevi vienmēr ar palīdzīgu padomu un iedvesmu atradīšos Tev līdzās, sūti man savu DM un tiksim galā ar ikvienu “izaicinājumu”, lai Tavu profilu padarītu profesionālāku vai uzlabotu tā trūkumus, ja arī tas nav saistīts ar uzņēmējdarbību.