SIA CINDY MEDIA ir uzņēmums, kas arī organizē regulāras apmācības un palīdz mazajiem un vidējiem uzņēmumiem ar sociālo tīklu stratēģijas izveidošanu un tostarp kontu administrēšanu, izmantojot ne tikai Instagram platformas metodes, bet arī konsultējot par to sasaisti ar Facebook, Google, mājas lapu, internetveikalu un/vai citiem ar biznesu saistītiem pasākumiem.

Vai mēs Tev varam kā palīdzēt?

Iepazīsties ar apmācību veidiem un piesakies!

INDIVIDUĀLA APMĀCĪBA

Individuālās apmācības laikā Tev ir iespēja prezentēt savu ideju un izteikt nepieciešamās vēlmes sava Instagram konta uzlabošanai, tiek veikts profila audits un izrunātas visas nianses, kas ir saistītas ar profila veidošanu. Apmācības laikā Tu vari ne tikai uzlabot esošo kontu, bet arī, ja ir tāda nepieciešamība, izveidot kontu ar “Instagram STARTA programmu” no 0 – no paša sākumā kopā ar Sindijas Bokānes personīgajiem ieteikumiem. Šī ir tikšanās, kurā var uzdot visu sev interesējošos jautājumus, pārrunāt reklāmas kampaņas idejas un iepazīties ar dažādiem tehniskiem rīkiem: programmas, mājas lapas, aplikācijas, kas noderēs ikdienai individuālamdarbam. Apmācības ilgums: 60 – 90 minūtes.

GRUPAS APMĀCĪBA

Grupas apmācības laikā tiek vadīta teorētiska apmācība ar praktisku uzdevumu, kas veidos izpratni par to kā tiek veidoti Instagram posti, storiji, live un IGTV, kā arī kā noformēt profila vizītkarti un kādu stratēģiju ievērot, veidojot Instagram komunikāciju. Grupas apmācībā veicam plāna izveidi un apskatām iepriekš veiktās profila darbības, analizējam to rezultātus un veicam uzlabojumus. Apmācība ir noderīga komunikācijas speciālistiem vai tiem pārstāvjiem, kuri ikdienā darbojas ar sociālo tīklu platformām, taču vēlas uzlabot savu esošo sniegumu. Grupas apmācība tiek organizēta viena zīmola ietvaros, apskatot konkrētu gadījumu. Apmācības ilgums: 120 minūtes.

UZŅĒMUMA APMĀCĪBA

Uzņēmuma apmācības laikā tiek veikta konsultācija, kas izglīto vienu vai vairākus darbiniekus reizē, kuriem ir tieša darbošanās ar savu vai darba devēja sociālajiem tīkliem. Apmācība paplašina jau esošās zināšanas, sniedz idejas jaunām kampaņām un rīkiem, ko izmantot individuālā darba procesu efektivitātes palielināšanai. Tiek apskatīti konkrētie uzņēmuma veiksme/neveiksmes gadījumi, analizētas aktivitātes un piesaistīti piemērotas mērķauditorijas influenceri jeb platformas aktīvie satura veidotāji. Apmācības ilgums: 90 minūtes.

INSTAGRAM KONTA ADMINISTRĒŠANA

Instagram konta administrēšana ir pakalpojums, kas nodrošina uzņēmuma Instagram konta postu plāna realizāciju. Aģentūra patstāvīgi veido komunikācijas ziņas postu, storiju un IGTV formātā pēc iepriekš saskaņotas stratēģijas. Tiek pilnībā izveidoti teksta un vizuālie materiāli un izmantoti visi nepieciešamie rīki regulāra satura veidošanai. Uzņēmums var koncentrēties uz attīstību un deliģēt šo uzdevumu aģentūras darbam. Paralēli zīmola komunikācijas veidošanai tiek domāts arī par influenceru piesaistīšanu, to komunikācijas vadīšanu un saistīto pasākumu organizēšanu.

SEMINĀRI, KONFERENCES UN INTERVIJAS

SIA CINDY MEDIA aktīvi piedalās dažādos ar nozari saistītos pasākumos, uzstājas konferencēs, semināros un piedalās intervijās, sniedzot profesionālu viedokli, analīzi un komentārus par sociālo tīklu darbību Latvijā un pasaulē, kas saistās tieši ar Instagram komunikācijas veidošanu un to sasaisti ar citām platformām. Ja Tu vai pārstāvētais uzņēmums organizējat šāda tipa pasākumus, mēs varam kļūt par Taviem sabiedrotajiem, līdzorganizatoriem vai pasākuma lektoriem (to vada SIA CINDY MEDIA dibinātāja un vadītāja Sindija Bokāne), kā arī piedalīties intevijās, podkāstos (pēc iepriekšējas saskaņošanas).

PAR SIA CINDY MEDIA

SIA CINDY MEDIA ir dibināts 2019. gada aprīlī ar mērķi sniegt apmācību, konta administrēšanas, reklāmas un mārketinga pakalpojumus maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī tiem, kuri veido individuālu saturu Instagram. Pašlaik uzņēmums sadarbojas ar dažādiem nišu pārstāvjiem, veidojot un administrējot to socālo tīklus, galvenokārt skaistumkopšanas, restorānu un apģērba nozarēs.

Uzņēmumu vada Sindija Bokāne, kura arī organizē projekta “Instagram 30 dienu izaicinājums” pasākumu, kas norisinās ik mēnesi, vada individuālās, grupu un uzņēmuma apmācības, piedalās konferenču un semināru pasākumos, kā arī piedāvā savu iecienīto skaistumkopšanas produktu klāstu “Beauty veikals” internetveikala sadaļā, rada un realizē foto projektu “Preseti”, kas ir pirmais SIA CINDY MEDIA radītais digitālais produkts.