1 - Par ko ir šis video kurss #3?

Video kurss ir veidots, lai parādītu galvenos foto un video satura veidošanas rīkus un tehnikas, kas būtu noderīgas tiem, kuri vēlas saprast kā veidot aizraujošu un tajā pašā laikā kvalitatīvu foto un video materiālu, kas būtu piemērots tieši Instagram video kā personīgajam saturam, tā arī online biznesiem. Tēmas piemērotas visu veida telefona ierīcēm.

2 - Kas ir galvenās tēmas kursa saturā?

Video kursa pamatā ir 5 svarīgāko fotogrāfiju tehniku apskatīšana: gaisma, kompozīcija, kustību, kadru, foto atlase un to apstrāde (Lightroom aplikācijas apskats). Savukārt 5 video tēmu pamatā ir: video režīmu, Instagram storiju, Reel pāreju un dinamikas, gaismu un filtru, kā arī montāžas izmantošanas tehniskie ieteikumi, kas palīdzēs personīgā satura veidošanā. Šīs foto un video tehnikas ievērojami uzlabos satura kvalitāti.

3 - Cik ilgu laiku man aizņems šī video kursa apmācība?

Video kursa kopējais ilgums ir 38 minūtes, kas ir laiks, kas ir veltīts 10 tēmām. Video kurss ir interaktīvi papildināts ar vizuāliem materiāliem, piemēriem un grafikām, kas ļauj viegli video kursu pauzēt, konspektēt un arī dzirdēto stāstījumu uztvert rakstiskā veidā video grafikas slaidā, kas paralēli ir montēts un pielāgots tēmas audio un video saturam.

4 - Kas man ir nepieciešams papildus?

Video kurss ir 4K kvalitātes izšķirtspējas video materiāls, ko brīvi vari skatīties un klausīties vai tikai klausīties datora ekrāna izmērā, telefona mobilajā ierīcē vai planšetē. Papildus ieteicams konspektēt un arī praktiski realizēt piedāvātos praktiskos uzdevumus savā Instagram profilā. Katra kursa beigās ir iedots neliels mājas darbs un to var veikt pēc brīvas izvēles, kas paredz satura tēmas nostiprināšanu un padziļinātāku izpratni, kā arī veido acīmredzamus uzlabojumus Tavā Instagram profilā.

5 - Kāda ir kursa cena un izmantošanas ilgums?

Video kursa cena ir 45 EUR un tā izmantošanas pieeja tiek piedāvāta 3 mēnešu garumā (90 dienas) pēc video kursa iegādes. Pēc video kursa iegādes apmaksas uz norādīto e.pasta adresi automātiski nosūtīta pieeja ar ielogošanos www.cindywanderlust.com video apmācību sadaļā.

Vai ir kāds cits jautājums? Sazinies šeit ar: @cindywanderlust 

Ar sveicieniem, Sindija Bokāne,
IG apmācību trenere