1 - Par ko ir šis video kurss #2?

Video kurss ir veidots, lai nostiprinātu esošos satura veidošanus pamatus un uzsāktu profesionālāku Instagram veidošanu, kas palīdzētu attīstīt saturu online darba ar Instagram. Šis kurss ir noderīgs tieši jomas speciālistiem individuālajos un mazajos/vidējos biznesos. Lielisks rīks ar idejām kā savu preci vai pakalpojumu piedāvāt cilvēkiem digitālajā vidē un kā ar to veidot ienākumus, kā sevi prezentēt un kā apvienot personīgo saturu – dzīvesstilu ar uzņēmējdarbību.

2 - Kas ir galvenās tēmas kursa saturā?

Video kursa pamatā ir 5 svarīgāko tēmu un pamatu apgūšana, kas palīdz izveidot gan vizuālu, gan tekstuālu Tava Instagram profila satura struktūru kontekstā ar Tavu online biznesu:

3 - Cik ilgu laiku man aizņems šī video kursa apmācība?

Video kursa kopējais ilgums ir 1 stunda un 26 minūtes, kas ir laiks, kas ir veltīts 5 tēmām. Video kurss ir interaktīvi papildināts ar vizuāliem materiāliem, piemēriem un grafikām, kas ļauj viegli video kursu pauzēt, konspektēt un arī dzirdēto stāstījumu uztvert rakstiskā veidā video grafikas slaidā, kas paralēli ir montēts un pielāgots tēmas audio un video saturam.

4 - Kas man ir nepieciešams papildus?

Video kurss ir 4K kvalitātes izšķirtspējas video materiāls, ko brīvi vari skatīties un klausīties vai tikai klausīties datora ekrāna izmērā, telefona mobilajā ierīcē vai planšetē. Papildus ieteicams konspektēt un arī praktiski realizēt piedāvātos praktiskos uzdevumus savā Instagram profilā. Katra kursa beigās ir iedots neliels mājas darbs un to var veikt pēc brīvas izvēles, kas paredz satura tēmas nostiprināšanu un padziļinātāku izpratni, kā arī veido acīmredzamus uzlabojumus Tavā Instagram profilā.

5 - Kāda ir kursa cena un izmantošanas ilgums?

Video kursa cena ir 155 EUR un tā izmantošanas pieeja tiek piedāvāta 3 mēnešu garumā (90 dienas) pēc video kursa iegādes. Pēc video kursa iegādes apmaksas uz norādīto e.pasta adresi automātiski nosūtīta pieeja ar ielogošanos www.cindywanderlust.com video apmācību sadaļā.

Vai ir kāds cits jautājums? Sazinies šeit ar: @cindywanderlust 

Ar sveicieniem, Sindija Bokāne,
IG apmācību trenere